GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 9031283
nr 903 1283
Kryddburkar
14 st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 juli 2014
kl 19:18:22
150 kr
250 kr